Kampprogram

Fredag 26/8 19.00 Rødovre Rungsted Træningskamp 4-3 L
Tirsdag 30/8 19.00 Gentofte Rungsted Træningskamp 1-4 W
Fredag 2/9 19.30 Odense Rungsted Træningskamp 1-3 W
Onsdag 7/9 19.00 Herning Rungsted Træningskamp 2-0 L
Lørdag 10/9 17.00  Amager Rungsted METAL CUP 0-8 W
Lørdag 17/9 19.00 Herning Rungsted METAL CUP 3-4 W
Søndag 18/9 16.00  Rungsted Herning METAL CUP 2-2 OT T
               
Fredag 23/9 19.30  Herning Rungsted METAL LIGAEN 1-2 W
Tirsdag 27/9 19.00  Rungsted Esbjerg METAL LIGAEN 4-3 W
Fredag 30/9 19.30 Rungsted Rødovre METAL LIGAEN 7-1 W
Tirsdag 4/10 19.00  Herlev Rungsted METAL LIGAEN 3-6 W
Fredag 7/10 19.45  Rungsted Aalborg METAL LIGAEN 2-3 L
Fredag 14/10 19.30 Odense Rungsted METAL LIGAEN 5-4 SO
Tirsdag 18/10 19.00  Gentofte Rungsted METAL LIGAEN 4-3 L
Fredag 21/10 19.45  Rungsted SønderjyskE METAL LIGAEN 5-3 W
Tirsdag 25/10 19.00 SønderjyskE Rungsted METAL LIGAEN 5-2 L
Fredag 28/10 19.45 Rungsted Gentofte METAL LIGAEN 4-2 W
Onsdag 9/11 19.00 Rungsted Odense METAL LIGAEN 3-2 W
Fredag 11/11 19.00 Frederikshavn Rungsted METAL LIGAEN 1-3 W
Tirsdag 15/11 20.30 Aalborg Rungsted METAL LIGAEN 4-2 L
Torsdag 17/11 19.00 Rungsted Herlev METAL LIGAEN 5-2 W
Lørdag 19/11 19.00  Rødovre Rungsted METAL LIGAEN 5-8 W
Tirsdag 22/11 20.30 Esbjerg Rungsted METAL LIGAEN 4-3 OT L
Torsdag 24/11 19.00 Rungsted Herning METAL LIGAEN 1-4 L
Tirsdag 29/11 19.00 Herning Rungsted METAL LIGAEN 1-2 W
Torsdag 1/12 19.00 Rungsted Esbjerg METAL LIGAEN 3-0 W
Tirsdag 6/12 19.00 Rungsted Rødovre METAL LIGAEN 5-2 W
Fredag 9/12 19.30 Herlev Rungsted METAL LIGAEN 2-5 W
Tirsdag 13/12 19.00  Rungsted Aalborg METAL LIGAEN 0-1 L
Fredag 16/12 19.45 Rungsted Frederikshavn METAL LIGAEN 4-5 OT L
Søndag 18/12 15.00  Frederikshavn Rungsted METAL LIGAEN 4-1 L
Tirsdag 20/12 19.00 Rungsted Odense METAL LIGAEN 3-4 L
Torsdag 22/12 19.00 Gentofte Rungsted METAL LIGAEN 3-1 L
Torsdag 29/12 19.00 Rungsted SønderjyskE METAL LIGAEN 1-3 L
Fredag 30/12 19.30 SønderjyskE Rungsted METAL LIGAEN 3-4 SO W
Tirsdag 3/1 19.30 Rungsted Gentofte METAL LIGAEN 2-4 L
Fredag 6/1 20.00 Odense Rungsted METAL LIGAEN 5-1 L
Søndag 8/1 16.00 Rungsted Frederikshavn METAL LIGAEN 3-1 W
Tirsdag 10/1 19.00 Aalborg Rungsted METAL LIGAEN 2-1 SO L
Fredag 13/1 19.45 Rungsted Herlev METAL LIGAEN 8-3 W
Tirsdag 17/1 19.00 Rødovre Rungsted METAL LIGAEN 3-4 SO W
Fredag 20/1 19.30 Rødovre Rungsted METAL CUP 2-1 L
Lørdag 21/1 19.30 Rungsted Rødovre METAL CUP 2-0 OT W
Tirsdag 24/1 19.00 Esbjerg Rungsted METAL LIGAEN 3-1 
Fredag 27/1 19.45  Rungsted Herning METAL LIGAEN 4-2 
Søndag 29/1 15.00 Herning Rungsted METAL LIGAEN 4-2 
Tirsdag 31/1 19.30 Rungsted Esbjerg METAL LIGAEN 4-5 OT 
Fredag 3/2 19.45 Rungsted Rødovre METAL LIGAEN 0-1 L
Søndag 5/2 15.00 Herlev Rungsted METAL LIGAEN 0-7 W
Onsdag 15/2 19.00 Rungsted Aalborg METAL LIGAEN 1-6 L
Fredag 17/2 19.00 Frederikshavn Rungsted METAL LIGAEN 4-3 SO L
Tirsdag 21/2 19.00  Rungsted Odense METAL LIGAEN 2-3  L
Fredag 24/2 19.30 Gentofte Rungsted METAL LIGAEN 1-2 
Søndag 26/2 19.00 Rungsted Aalborg METAL CUP - FINALE 3-0 

Tirsdag

28/2

19.30

Rungsted

SønderjyskE

METAL LIGAEN

1-3  L
Fredag 3/3 19.30 Odense Rungsted KVARTFINALE 1 2-1 
Søndag 5/3 19.00 Rungsted Odense KVARTFINALE 2 2-4 
Tirsdag 7/3 19.30 Odense Rungsted KVARTFINALE 3 3-2 
Fredag 10/3 19.30 Rungsted Odense KVARTFINALE 4 1-5 

UdskrivE-mail